Brama Uniwersytetu

Dlaczego Brama Uniwersytetu? Bo w tej części naszej witryny zapraszamy do zapoznania się z publikacjami Ruchu Zjednoczeniowego. Są wśród nich głównie usystematyzowane zbiory Zasady Zjednoczeniowej. Z czasem będziemy umieszczać tu więcej różnego rodzaju publikacji. Jeżeli chcesz poznać i zrozumieć wizję Wielebnego Sun Myung Moon'a,  jeżeli chcesz zrozumieć, co jest siłą napędową  jego życia i co inspiruje tych, którzy mu pomagają, to jest to próg, który należy przekroczyć. Wiedza i zrozumienie nie są celem samym w sobie, ale mogą być dobrym początkiem. Zapraszamy do przejścia przez ten próg.

Jako wstęp pragniemy zaproponować zapoznanie się ze Ślubowaniem Rodzin – swoistym credo Sun Myung Moon’a. Jest to jedyna sformalizowana modlitwa ułożona przez niego, do której odmawiania zachęca swoich uczniów. Umieściliśmy też tutaj słownik pojęć, który może być przydatny podczas studiowania tekstów zamieszczonych na tej stronie, oraz zbiór pieśni śpiewanych przez członków Ruchu Zjednoczeniowego.

Pragniemy zaznaczyć, że żadne fragmenty zamieszczonych na tej stronie publikacji nie mogą być wykorzystywane i powielane bez uzyskania uprzedniej pisemnej zgody. Informacje nie mogą być też kopiowane bez powołania się na źródło, z którego pochodzą….

© 2017. All Rights Reserved.